top of page

ПОВІРТЕ, ВИ РОЗКВІТНЕТЕ!

„У ЗЛАГОДІ З ПРИРОДОЮ"

 

ПРИРОДНІ МЕТОДИ РОЗПІЗНАВАННЯ ПЛІДНОСТІ

З А П Р О Ш У Є М О   на дводенний семінар всіх бажаючих.

Дата, час та місто зустрічі узгоджується додатково.

Набирайте, будемо раді відповісти на всі запитання!

 

---------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Телефон для довідок:  +38 (096) 188-98-89, Вікторія Романовська


----------------------------------------------------

Всеукраїнський благодійний фонд
„За гідність людини"

Можлива консультація онлайн/оффлайн

 

       Симптотермальний метод.

                                      Рецепти сімейного щастя.

                                                           naturalmetod

   Деякі рецепти сімейного щастя: подружня любов, сексуальна зрілість, інтимні стосунки,  відповідальне батьківство, життєві цінності і тд.  

  Особливо хочемо звернути увагу на сексуальну зрілість.  Вона не обмежується  здатністю жити статевим життям , а передбачає знання фізіології чоловічого та жіночого організму, пов’язану з ними плідність. Це також відповідальне відношення до свого тіла та тіла іншої людини.

  Обмежені знання  щодо фізіології дітородної системи людського організму можуть провокувати проблеми подружнього життя. Багато подружніх пар живе в постійній тривозі перед незапланованою вагітністю, що провокує негативне ставлення до статевого життя взагалі. Інші ж страждають від того, що ніяк не можуть дочекатися бажаної дитини.

   Досить часто проблеми пов’язані з тим, що подружня пара не має уявлення, коли ж зачаття взагалі можливе і які процеси його забезпечують, які умови для цього потрібні. Науково доведено, що лише протягом кількох днів місячного циклу можливе зачаття дитини.

   Організм жінки демонструє певні ознаки, які дозволяють дуже точно виділити плідний і  неплідний період  у  кожному  менструальному  циклі,  тобто  дні,  найбільш сприятливі для зачаття дитини і період, коли зачаття неможливе. 

    Цьому можна навчитися на семінарах по природному плануванню сім’ї.

перетворіть

СВОЄ ЖИТТЯ.

 

  Науково доведено, що лише протягом кількох днів місячного циклу можливе зачаття дитини;
організм жінки демонструє певні ознаки, які дозволяють точно визначити плідний і неплідний період у кожному менструальному циклі, тобто дні, найбільш сприятливі для зачаття дитини, і період, коли зачаття неможливе;
 

  МРП не змінюють фізіологічних процесів, не стимулюють і не пригнічують плідність; зникає страх перед незапланованою вагітністю, інтимні стосунки зберігають свою природність.

Відкрийте

шлях до успіху.

 

Можливості, які  відкриває використання МРП:
 

- можливість свідомо та відповідально планувати або відкладати зачаття дитини;
 

- можливість успішного зачаття дитини у випадках з обмеженою плідністю;
 

- можливість усвідомленої реакції на зміни настрою, поведінки, стосунків, творчої ак­тивності залежно від дня менструального циклу;
 

- дозволяє точно визначити час зачаття дитини, що має велике значення для її пре­на­таль­ного розвитку та підготовки до пологів;
 

- діагностика стану репродуктивної системи жінки.

саме час

ПОЧАТИ ЖИТИ.

 

 Пропонований метод має назву симптотермальний.  Він ґрунтується на підтверджених наукових даних і є результатом багаторічної науково-дослідної роботи Асоціації природного планування сім’ї (ANFPT).
 

 Суть методу полягає в спостереженні та інтерпретації одночасно трьох основних показників плідності :  (температури, слизу, шийки матки).
 

 Щоб зробити планування вагітності максимально надійним, необхідно навчитися розпізнавати у себе показники, що супроводжують плідний період жінки.

ЖИВІТЬ

ЩАСЛИВО.

 

  Природні методи можна використовувати впродовж усього репродуктивного віку жін­ки. Ці ме­тоди динамічні, оскільки контролюють наявні й актуальні, щоденні показники в цик­лі жінки.

 

  Навчання МРП дає подружжю інформацію про організм, конкретну щодо ситуації жінки в цьому циклі, яка враховує всю унікальність її організму.

Щаслива родина

Щаслива родина

Навчальна література

У злагоді з природою
bottom of page